מה המשמעות של הקשר של ה- NSA בין הספונסר לשמר

הרעיון של ה- NSA (ללא תנאים) הפך פופולרי לאחר יציאת הסרט “יותר מאשר סקס”. ולמרות שנטלי פורטמן ואסטון קוצ’ר לא היו מערכת יחסים ללא התחייבויות בכלל, הרעיון הפך להיות כל כך אופנתי, עד כי צעירים רבים דירות דיסקרטיות בקרית ביאלק באתרי הכרויות מצביעים מייד כי הם מעדיפים ANB. פורמט יחסים זה אידיאלי עבור בנות שתוכניותיהן כוללות קלקסיות. אין רומנטיקה, מעורבות רגשית, טיפול באדם אהוב. אחרת, בשלב מסוים, קשיים יתעוררו כאשר הילדה מתחילה להבין שרגשותיה נותרו ללא הדדיות.

פלוס של מערכות יחסים ללא חובות

בדרך כלל, שני השותפים מההתחלה מסכימים על ישיבות ללא חובות. המשמעות היא שגבר ואישה לא רשאים להתבונן במונוגמיה, אינם מעוניינים בחייו של זה, אינם חווים התקשרות מוסרית.

כמעט אותו דבר קורה כאשר נותן החסות לוקח את הילדה לתחזוקה. אבל רק מצד האיש. עשירים בדרך כלל מתחילים מערכות יחסים קלות בצד כדי להירגע ולהסיח את דעתו מבעיות. וכאשר יופי צעיר חדש מופיע באופק, נותן החסות זורק את תחזוקתו ללא חרטות.

נערות ליווי בראשון לציון. תצוגה. כרשימה. * מודעות בשורה. תל אביב והמרכז. בת ** בתמונות אמיתיות ***-******* וואטסאפ. תל אביב והמרכז. קולביאנית חדשה בת”א ***-******* וואטסאפ. תל אביב והמרכז.

אם אתה גם מצליח להתכוונן לגל ANB, קבל הכנסה מוצקה מהפפאק ולא להשקיע במערכת היחסים מוסרית, אז לא קשה לדאוג לפער לא רק בגלל אובדן ההכנסה, אלא גם בגלל נפרד עם אדם אהוב. לכן, עבור מכולות, פורמט ללא התחייבות הוא דרך אידיאלית של מערכות יחסים עם גבר.

כיצד לדבוק ביחסי ה- NSA עם הספונסר

באתרי היכרויות, גברים לעתים קרובות לא מסתירו את מה שהם מעדיפים לשלם לבנות שלא מתוכננות להיות קשורות אליהן. והם מצוינים לקיים מערכות יחסים ללא חובות. אבל הילדה, אם היא אפילו לא מתכננת להתאהב בנאמנה, מתחילה בהדרגה להיות קשורה אליו ככל שהכרת תודה גדלה עבורו.
קבל תשובות ל …
טיפים למתחילים…

אבל הקפד לזכור שאביך אינו פילנתרופ ולא פילנתרופ. הוא משלם עבור החברה שלך, והוא מקבל אותה. ויש להפריד אותו בבירור על ידי רגשות מהגשמת חובות שמטילים הסכם בעל פה בין נותן החסות לתחזוקה.

נערות ליווי בראשון לציון. פורטל נערות ליווי הגדולות והעדכניות בישראל. מצא נערות ליווי רוסיות ערביות סקסיות להנאה חמה בכל אזור בארץ ישראל, מצפון לדרום, בחיפה, תל אביב, אילת וירושלים. נערות …

כדי לא לעורר רגשות כלפי אבא, עקוב אחר הכללים הבאים:

נערות ליווי בראשון לציון. פורטל נערות ליווי הגדולות והעדכניות בישראל. מצא נערות ליווי רוסיות ערביות סקסיות להנאה חמה בכל אזור בארץ ישראל, מצפון לדרום, בחיפה, תל אביב, אילת וירושלים. נערות …

  • התמקדו בבידור ובילוי חסר דאגות כשאתם לידו. התייחס לאדם כאל בן לוויה שאיתו מרגש לנהל פנאי.
  • אל תנסה להיות חבר קרוב אליו – בדרך כלל זה מעודד התעוררות של רגשות.
  • זכור שרק הסכם מהותי מחבר אותך, ובכל עת אתה יכול לסרב לתוכן. אין צורך לחכות שהוא יעזוב אותך.
  • תמיד הזכיר לעצמך שבן הזוג שלך לא שייך לך. אתה לא יכול לקנא בזה או לקבוע תנאים כלשהם.
  • אל תזכיר לו את עצמך בשיחות, הודעות בשליחים, אל תתעקש לפגישות תכופות כדי לא להיות קשורות אליו יותר מדי.
  • לדכא תחושת רחמים אם הוא חולה, עייף, חולק איתך את חוויותיו. רחמים מתפתחים לעתים קרובות לרגשות עמוקים יותר.
  • הפרד את מעשיו לרגשותיך. אם הוא ייקח את היד שלך, אמר שהוא אוהב, עשה מחמאה, זכור שאתה איתו רק בגלל כסף ולמען הבידור. ואתה לא צריך יותר.

דבר נוסף שצריך לזכור – אל תשקר לעצמך. אם אתה מבין שיחסי ה- NSA נכשלים ומתחילים להגיע יותר מדי לגבר, עדיף לפרוץ איתו אם אינך מסוגל להתמודד עם הרגשות הגולשים. אל תצפו שתוכלו לקשור אותו לעצמכם, הוא יעזוב את המשפחה ותהיה ביחד. אז תקבלו רק עוד יותר. ואז תטופל לך זמן רב מדיכאון כאשר אדם בורח מהתחייבויות.