עבודת מארחים בקוריאה

נערות ליווי בנתניה – סקסיות ברמה אחת מעל כולן 🏆. היכנס ובחר נערת ליווי צעירה וסקסית שזמינה באזורך. אנחנו עובדים * ימים בשבוע, ** שעות ביממה. נתניה . תמונות אמיתיות. אלינה. אלינה היא בחורה שתמיד מלאה באנרגיה, היא לא אוהבת …

בנות עוברות בביטחון למדינה של מישהו אחר לרווחים. אין להם ניסיון, השכלה גבוהה ויש פערים בידע בשפות זרות. איפה הם מוזמנים? הרוסים מבוקשים מאוד בקוריאה. עבור בנות אטרקטיביות, מקום פנוי של מארחים תמיד פתוח. אנו מבינים את חובותיו של מומחה זה!

נערות ליווי בנתניה – סקסיות ברמה אחת מעל כולן 🏆. היכנס ובחר נערת ליווי צעירה וסקסית שזמינה באזורך. אנחנו עובדים * ימים בשבוע, ** שעות ביממה. נתניה . תמונות אמיתיות. אלינה. אלינה היא בחורה שתמיד מלאה באנרגיה, היא לא אוהבת …

איפה המארחים עובדים בקוריאה?

ממש כמו קוריאנים, יזמים לא ישלמו כסף לרוסים. קיימת רשימה קפדנית של אחריות ודרישות. אם הילדה לא תואמת, הם מפרקים איתה את החוזה והם כבר לא מוזמנים לעבוד בקוריאה. קל לקלקל את המוניטין, ולכן עליכם להתכוונן מייד לגישה קפדנית של המעסיק.

היכן שהרוסים יצטרכו לעבוד אם ייכתב במסגרת החוזה שהיא תעסיק את עמדת המארחים? הילדה תעבוד על שטח מועדון הבידור, המכונה קריוקי-בר בקוריאה.

אלה מפעלים נעימים שבהם הקוריאנים שרים. מדוע הם זקוקים למארחת? הנתונים הסטטיסטיים מראים כי אסייתים אינם ששים לבנות מערכות יחסים, קשה להם להכיר בנות. קל יותר להזמין “חברה” למשך מספר שעות מאשר לחבר את עצמך על ידי חובות.

בעלי הברים הקריוקי למדו במהירות את הביקוש והציעו למבקרים לא רק סביבה נעימה וציוד איכותי לביצוע שירים, אלא גם חברה בצורה של ילדה יפה. בהתחלה רק אסייתי היה מעורב. אבל מישהו כמארחת קיבל אישה רוסית, הביקוש לתקשורת עם הילדה הזו הוגדל. מדוע הקוריאנים אוהבים סלאבים? https://israelkaratefedetation.com/anket/Escort-girls-in-Eilat-clatintona-178.php
ישנן כמה סיבות:

 • הרוסים יכולים ליהנות עם הלב, בעוד שהם לא צריכים להיות משכרים;
 • בנות סלאביות מאוד יפות, זה החלום של אסייתים רבים;
 • נשים רוסיות שרות יפה ובקולניות, אין להן קומפלקסים.

כמו הבנות זאראב…
צ’יפס ובמיוחד…

מסתבר שהמקום העיקרי של עבודתם של המארחים בקוריאה הוא קריוקי-מוטות. במוסדות כאלה אלפי רוסים עוזבים כל שנה בכל שנה.

מה עושים מארחים?

הקוריאנים מאוד מצחיקים. הם אוהבים לשתות אחרי יום עבודה קשה. באופן מפתיע, במנטליות שלהם אין מושג של תוקפנות ורועי. אפילו האסייתי השיכור ביותר לא ימיס את ידיו ויעשה רמזים מגונים. המבקרים בברי הקריוקי מבינים כראוי אילו אחריות מבצעת המארחת האישה הרוסית:

 • תמיכה בחברה, אתה תמיד צריך לשיר. אין לו קול או לא. העיקר הוא להופיע עם הנפש ובקולניות בקול רם. הקוריאנים אוהבים שירים רוסים – קטיושה ומכה ויטאס. יצטרך ללמוד את המילים של יצירות מוזיקליות אלה.
 • השתתפות במשחקי לוח. בנות חדשות לגמרי מופתעות שלמוסד יש מבחר עצום של בידור כזה. כולם קשורים לשתייה. אבל הזמן עובר בעליזות ובנוחות. לשתות מארחים מותר רק שתייה מהתפריט שלהם. החוויה של מוסדות רבים הראתה כי לא כל הרוסים מתנהגים כראוי בשיכרון אלכוהול. קל יותר לאסור על בנות לשתות משקאות חזקים. אז הוא הומצא תפריט נפרד לסורגים מארחים.
 • לִרְקוֹד. יחד עם זאת, אנחנו לא מדברים על מופעים מגונים עם הפשטה. מארחים לא מורידים את הבגדים שלהם. צורת העבודה שלהם היא השמלה הקצרה ביותר, אך בתחתית גופות הבשר -צבעוניות. החזה מכוסה, אך תמיד הדגיש את הגודל הגדול.
 • מסתבר שאתה פשוט צריך ליהנות ולתמוך בחבר’ה שהגיעו לנוח בבר. הקוריאנים הולכים עם חברות גדולות מ -5 אנשים. ילדה אחת יכולה לעבוד רק עם שני בחורים, אם יש יותר מבקרים, אז מוזמנים מארחים נוספים.

  מארח רווחים בקוריאה

  שעבורם הרוסים הולכים לעבוד בברים קריוקי? כולם רוצים לקבל משכורת גבוהה.

  דירות דיסקרטיות בנתניה עם בחורות ישראליות ורוסיות סקסיות ומפנקות במיוחד. מבחר מודעות חדשות של דירות דיסקרטיות בנתניה באתר סקס ענק, פורטל המבוגרים הגדול בישראל.

  לקוחות משלמים עבור הזמן שהילדה בחברת החבר’ה מוציאה. מחיר שעה הוא 18-25 יורו. משמרת העבודה מתחילה בשעה 6-7 שעות זמן, נמשכת עד 4-5 בבוקר. הילדה עובדת 15-45 שעות בשבוע.

  בנוסף יש שיעור קבוע של 400-850 יורו לחודש. מסתבר שהרווחים החודשיים הם 1,500-3500 יורו. בנוסף הבעלים של המועדון משלם לינה וארוחת ערב! התנאים חיוביים אם אתה עובד תחת חוזה רשמי.